spolu_pracujeme

Papír podle nás dokáže být plnohonotným marketingovým nástrojem.

Rádi vám ho ušijeme na míru a k plné spokojenosti.

Své o tom ví ti, s kterými spolu_pracujeme. Díky!

blokni si svých 30 LET SVOBODY

_ jsme young_block
_ už 30 let mimo blok
_ nechceme zapomenout

_ DÍKY, že jsi na tom podobně jako my 

POUZE 1989 KUSŮ V PRODEJI

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

_ rezervuj, neriskuj

Risk občas bývá zisk. S námi ale nic riskovat nemusíš.

Fotografie young_block papírového pomníku ve své reálné podobě ti zatím bohužel ukázat nemůžeme, neboj se ale i přesto rezervovat svůj unikátní kousek.

Rezervuješ, mrkneš a když se změníš názor, nic se nestane.

Zajímají tě detaily? Pak čti dál.

_ taky nechceš zapomenout?

Pokud se ti náš počin líbí a chceš si dopředu bloknout jeden kousek z naší limitované kolekce (protože jich k mání bude opravdu pouhých 1989 kousků),  vyplň formulář na této stránce. Stačit nám bude tvůj e_mail, jméno a info, kolik kousků ti máme bloknout.

_ jak se k tobě dostane?

Oslavujeme svobodu, a tak se i ty můžeš svobodně rozhodnout, jestli se pro svůj kousek zastavíš do Café Luxor na Václavském náměstí v den křestu a nebo si ho podepsaný od autora a patrona kolekce necháš poslat na tebou zvolenou adresu. Svou volbu nám, prosím, dej  na vědomí v posledním políčku formuláře.

_ co se bude dít pak?

Na e_mail ti pošleme potvrzení, že tvůj požadavek registrujeme.

Pokud tvou volbou bylo osobní vyzvednutí v průběhu křtu, přijď dne 14. 11. 2019 od 15:00 – 18:00 do Café Luxor na Václavském náměstí.

V případě, že se z jakéhokoliv důvodu nechceš dostavit a přeješ si svůj kousek zaslat, zajistíme podpis od tvůrce kolekce a jejího patrona za tebe. Den po křtu k tobě spolu s výzvou k úhradě objednávky doputují i detailní obrázky produktu, abys nekupoval zajíce v pytli. Jakmile peníze dorazí na náš účet, expedujeme a ty se můžeš těšit.

potřebuješ víc slov?

Jirka Vogel_hlavní blocker

„Jako parta svobodných a nadšených lidí z Litomyšle, malého a malebného města na východě Čech, které má už ze své podstaty ve zvyku nahlížet na veřejné dění neotřele a z jiné perspektivy, jsme se rozhodli vytvořit papírový pomník dění, které se v naší zemi před 30 lety povedlo. Nechceme na události spojené se 17. listopadem 1989 zapomenout a rádi bychom za ně poděkovali. Nejen pro to, že díky nim můžeme každý den tvořit, co nás baví a co pro nás má smysl.”

Michal Motyčka_tvůrce návrhu

“Vizuální podoba celé kolekce vychází ze hry s čísly 20 19 89 a propojuje tak dění minulé se současností. Je také postavena na naději. Stejně jako se od černé obálky zápisníku v určité perspektivě díky lakovaným 3D písmenům hlavního sdělení odráží světlo, může se i v nejtemnějších časech při změně úhlu pohledu znenadání zjevit záblesk naděje. Osobně takto vnímám dobu před 30 lety. Dobu, kdy se kolektivní přání a záblesky naděje na změnu nakonec staly skutečností.“