spolu_pracujeme

Papír podle nás dokáže být plnohonotným marketingovým nástrojem.

Rádi vám ho ušijeme na míru a k plné spokojenosti.

Své o tom ví ti, s kterými spolu_pracujeme. Díky!

DÁRKY NADĚJE _ o kapku smysluplnější
papíroví společníci

Dárky, které opravdu pomáhají.

Kapka naděje nabízí originální kolekci produktů, které vytváří s českými designéry, řemeslníky a partnery.

young_block nemohl chybět.

Tak hurá do nakupování!

O KAPKU LEPŠÍ BLOK

Chodíme s nám všude a nemůžeme se na něho vynadívat. Je to skvělý parťák na pracovní jednání, a když si ho někdy zapomeneme v tašce a jdeme domů, můžeme si večer zahrát piškvorky, protože uvnitř jsou nakreslené čtverečkované předlohy.

Součástí bloku je tužka, která má na hřbetu své pevné místo, takže to těm, kteří psací potřeby ztrácejí, dává kapku naděje, že jim tato tužka přeci jen vydrží.

Takový blok prostě nikde jinde nenajdete. Je zcela originální, ručně vyrobený a průmyslovým vzorem opatřený zápisník ve formátu A5.  Na čelní straně jsou umístěny gumičky, které můžete využít jako skvělý držák třeba na důležité poznámky, či vizitky z jednání. Gumičky ale fungují také jako antistresová záležitost. Prostě si jen tak zabrnkat…

O KAPKU LEPŠÍ SET SEŠITŮ

Tyto hravé sešity jsou v Kapce naděje srdeční záležitostí. A dotknou se i vašeho srdce. Bude se v nich vyjímat každá vaše skvělá myšlenka, vtip i poznámka. Je to retro odkaz na časy minulé leč stále atraktivní.

Sešit jsou šité nití a každý má svou unikátní barevnou obálku. Překvapit vás mohou i vnitřní listy. Každý sešit je má jiné. Jsou linkované, nelinkované i tečkované. Přejeme hezké psaní!

V sadě jsou tři různě velké sešity a navíc 6 nalepovacích štítků na jmenovku, které můžete nalepit, kam se vám zlíbí.

Formát: A5 – A7 (1x A5, 1x A6, 1x A7)

KDE JE KOUPÍM?

Na našem e-shopu a nebo e-shopu Kapky naděje. Nemusíte mít obavu, v obou případech putuje plná částka na konto nemocným dětem.

JAK SE VYRÁBÍ O KAPKU LEPŠÍ BLOK?

Jste zvědaví, jak se vyrábí o kapku lepší gumičkový blok young_block? Neobejdete se bez Kapky naděje, papíru, českých šikovných rukou, úsměvu a srdce na dlani… tak se mrkněte. 😉