"UKAŽ MI, KAM SI ZAPISUJEŠ SVÉ MYŠLENKY, A JÁ TI ŘEKNU,
NAKOLIK SI JICH VÁŽÍŠ."

jsme young_block

Jsme z Litomyšle a vlastníma rukama od roku 2015 vyrábíme designové blocky, zápisníky, fotoalba a diáře. Tvoříme polygrafické šperky pro skvělé značky, velké i malé, které chtějí dodat svým korporátním zápisníkům trochu života, krásy a lesku. Jsme tu ale i pro tebe jako jednotlivce. Vytváříme bloky na míru a nebojíme se používat netradiční materiály, technologie i knihařská zpracování. Každý zápisník, který vypustíme do světa, projde našima rukama a stává se tak unikátním nástrojem. Nástrojem, který spolehlivě funguje a na kterém pracovaly naše ruce. Poctivé ruční zpracování je pro nás jednou z podmínek dobře odvedené práce. Spolupracujeme se začínajícími i zavedenými umělci, designéry a grafiky.

made_in_litomyšl

Jsme parta nadšených lidí z Litomyšle, malého a malebného města na východě Čech, kteří milují papír a design a kteří se rozhodli ukázat světu, že papírenské výrobky nemusí být nuda.

Litomyšl je nám múzou a nekonečnou studnicí inspirace, nejen proto jsme se rozhodli vybudovat komunitu podobně zapálených jedinců založením projektu Made in Litomyšl.

Za_blockujte si i vy naše ruce, hlavy a nechte se políbit múzou z Litomyšle.

Jiří Vogel
hlavní blocker_pro firmy_obchod

Petra Vogelová
blocker_designer_šikovné ruce

David Edlman
blocker_výroba_péče o zákazníky

Anna Doubravová
blocker_marketér_komunikace

Pavlína Dvořáková
blocker_šikovné ruce

Alena Lustyková
blocker_šikovné ruce

Irena Novotná
blocker_šikovné ruce

napsali o_nás