spolu_pracujeme

Papír podle nás dokáže být plnohonotným marketingovým nástrojem.

Rádi vám ho ušijeme na míru a k plné spokojenosti.

Své o tom ví ti, s kterými spolu_pracujeme. Díky!

MERCEDES-BENZ

Malý zaměstnanecký papírový set gumičkového bloku PREMIUM, obyčejné tužky a flash disku v černo černém provedení. Zušlechtěno stříbrnou horkou ražbou, vyhotoveno z papíru prémiové kvality Ispira od společnosti Fedrigoni.

MACH - Líhně kuřat Litomyšl, a.s.

Limitovaná edice papírového kancelářského setu obsahujícího gumičkový blok PREMIUM (chráněný průmyslový vzor značky young_block) s tužkou, trhací bloček, set post-it bločků a záložek, fotostojánek s podpěrou, set podtácků a desky na dokumenty. To vše zabalené v krabici s decentním, leč neopomenutelným zobrazením loga společnosti (ražba přes barevnou fólii, vrstvený lak 'sítotisk').

SZIF - Státní zemědělský intervenční fond

Typizované řešení zápisníků ‘slova’ upravené na přání klienta. Na obálce jsme odvyprávěli příběh čtyř oceněných projektů v rámci soutěže Regionální potravina pod patronátem fondu. Otevřená vazba, ručně psaný text na obálce, brandu a sdělené uzpůsobený vnitřek bloku včetně předsádek a kapsy.

MERCEDES-BENZ

Velký a exkluzivním dojmem působící papírový kancelářský set pro zákazníky a vlastníky nových vozů značky Mercedes-Benz. Černo černé vyhotovení na prémiovém papírovém speciálu Ispira od společnosti Fedrigoni. Zušlechtěno 2D bezbarvým UV lakem (sítotisk) a aplikací stříbrného 3D motivu loga formou samolepky v leštěném provedení.

ŠKODA AUTO A.S.

Poznámkový blok s černými deskami a ražbou přes fólii, uvniř originální grafika, vložené samolepky v kapse, gumička vytkávaná na míru.

SOFFA, S.R.O.

Poznámkový blok Soffa s originálním tvarem gumičky na obálce, slepá ražba na zadní obálce, předsádky tisk černá na černou.

ROBE LIGHTING S. R. O.

Poznámkový blok ve světlém provedení s červenou gumičkou, lak na obálce.

UNIVERSE AGENCY SPOL.S R.O.

Poznámkový blok v čistém bílém provedení a jednoduchou grafikou, otevřená vazba, komplet v papíru Pergraphica.

ČESKÉ DRÁHY, A.S.

Poznámkový blok s plátěným hřbetem, reliéfním tiskem a ražbou na obálce, uvnitř prezentace ČD a loga na vnitřních stranách.

UNICREDIT BANK CZECH R. AND SLOVAKIA, A.S.

Poznámkový blok ve skryté kroužkové vazbě, , tisk na speciální papír, vč. laku.

TRADIČNÍ VÝROBA PRALINEK, S.R.O.

Blok Receptník s originálními stránkami uvnitř, speciální materiál na obálce, předsádky s receptem, stuha na zavírání.

FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS

Blok s červenou kroužkovou vazbou, blok s otevřenou vazbou, ručně šitý sešit, u všech obálka s motivem "strhaného plakátu" od české umělkyně Jitky Kopejtkové.

ČESKÁ SPOŘITELNA

Ručně šitý sešitek formátu A6 s originální grafikou určený pro účastníky festivalu Kefír 2017.

PHILIP MORRIS ČR A.S.

Poznámkový blok IQOS pro Philip Morris, tisk z dodané grafiky, tištěná a kašírovaná obálka s lakem, vnitřní strany doplněné o reklamní ilustrace.

STORY DESIGN A.S.

Poznámkový blok v kroužkové vazbě v atypické barvě papíru a čtvercovém formátu.

CASALI

Omalovánky Casali Schoko-Bananen ve formátu A5, vazba stříbrnými svorkami. 10 originálních ilustrací, vnitřní blok tištěn na ofsetový papír.

UNICREDIT BANK CZECH R. AND SLOVAKIA, A.S.

Originální diář s tištěným plátnem na motivy „strhaného plakátu“ od Jitky Kopejtkové. Vnitřní grafika diáře je doplněna fotografiemi.

ČESKÁ TELEVIZE A.S.

Vánoční skicák Česká televize s adventním motivem tištěným na plátno, uvnitř tečkovaný trhací blok.

SBERBANK CZ, A.S.

Poznámkový blok s otevřenou vazbou a slepou ražbou na obálce z přírodního kartonu, vnitřní blok tištěný.

OTIS

Poznámkový blok ve zmenšené A5, s potištěným pauzovacím papírem, na kterém jsou tematické technické nákresy. Linkovaný vnitřek s originální grafikou.

SPIDER - svahové sekačky s.r.o.

Zápisník z černého probarveného kartonu s motivem z průhledného 3D UV laku a žlutou termoražbou loga společnosti. Na zadní předsádce tématický komiks Spider Woman, uvnitř bloku set zábavy pro dlouhé chvíle při mítinku. 🙂